• TÜV NORD - ISO 9001

Новини

З 3 вересня «Укрінтеренерго» обмежує обсяги перетікання потужності з енергосистеми України до Криму

03.09.2014


Відповідно до листа Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 2 вересня 2014 р. №03/32-5542, з причини недостатнього забезпечення паливом теплових електростанцій України та дефіциту гідроресурсів, що призвело до загрози порушення балансу між генерацією та споживанням електроенергії, ДПЗД "Укрінтеренерго" необхідно знизити перетік потужності з енергосистеми України до Кримської енергосистеми, за такими лімітами:
 

- на час ранкового (з 8 до 10 за київським часом) і вечірнього (з 18 до 22 за київським часом) максимумів навантаження - до 300 МВт;

- в денній зоні - до 500 МВт;

- у нічний час (з 23 до 6 за київським часом) - до 600 МВт.
 

З 3 вересня 2014 р. ДПЗД "Укрінтеренерго" обмежує обсяги перетікання потужності ПАТ «ДТЕК Крименерго» до відповідних величин.
 

«Підірвані терористами залізничні колії, переїзди та мости, зупинка декількох шахт у Луганській і Донецькій областях значно ускладнюють забезпечення енергооб'єктів України вугіллям марок «А» і «П». Дефіцит палива і, як наслідок, дефіцит генерації електроенергії, призводить не тільки до порушення балансу між генерацією та споживанням електроенергії, але й до можливих відключень електропостачання населенню на території України в моменти пікових навантажень. У цей непростий для України час через руйнівні дії терористів страждають жителі країни. Пріоритетом «Укрінтеренерго» є інтереси українських громадян, для яких тема енергозбереження стає особливо актуальною. «Укрінтеренерго» й надалі братиме активну участь у зміцненні енергетичної незалежності України», - говорить Зіневич В.О., директор ДПЗД «Укрінтеренерго».
 

У разі якщо ліміти не виконуватимуться споживачами Криму, компанія буде змушена повністю відключати лінії живлення півострову.Прес-служба ДПЗД «Укрінтеренерго»